KĀZASKāzas ir viens no dzīves lielajiem pasākumiem, kuru vēlamies atcerēties ar patīkamām atmiņām, tāpēc kāzās ir svarīgs absolūti viss.  

Kāzu diena ir īpaša jaunajam pārim, bet ne mazāk svarīga viesiem. Kāzu vadītāja lielais uzdevums ir  šo dienu izveidot tādu, lai visi justos labi, bet par labu atmosfēru gādā labs kāzu vadītājs.

Kāds ir labs kāzu vadītājs? Noteikti "savējais". Organizēts līderis, drosmīgs, atvērts un ar lielisku humora izjūtu. 

Tieši tāda ir kāzu vadītāja Anita Skuja. Turklāt nolīgstot kāzām Anitu, jūsu diena būs pārdomāta un labi sagatavota. Jaunais pāris un viesi jutīsies svinīgi un brīvi. Pašiem nemanot, tiks iesaistīti pat viskūtrākie viesi. 

Rotaļniecei un teātra mīļotājai Anitai Skujai padomā vienmēr būs atbilstoša viesību spēle, uzvedums, viktorīna vai konkurss. 

Smiekli un labas emocijas garantētas!

KĀZU VADĪŠANA

Kāzu gatavošanās procesā ir daudz lietas, kuras ir vērtīgi savlaicīgi zināt, gan kāzu vadītājam, gan kāziniekiem. Lai sanāktu laba sadarbība pirms lielā notikuma, kāzu vadītāja tiekas ar jauno pāri vai vedējiem. 

No tā brīža, kad viesi sabrauc viesu namā un gaida ierodamies jauno pāri, līdz pat mičošanas beigām, kāzu vadītāja Anita Skuja viesiem neliks skumt. Viņa parūpēsies, lai jaunajam pārim un viesiem būtu skaisti, svinīgi, interesanti un neaizmirstami mirkļi visa vakara garumā.

Gaismas un muzikālo daļu nodrošinās DJ Egons Skuja.  

SCENĀRIJA IZVEIDE

Visbiežāk Anitas scenārijs ir balstīts uz jaunā pāra vēlmēm un latviešu tautas tradīcijām, svētkos iekļaujot rotaļas, atrakcijas, viktorīnas, improvizētus uzvedumus, stafetes un dejas.

Izcenojumi šeit: /pasakumu_vaditajs/cenas/Anita Skuja +371 220 20 936

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.