MELNS UN BALTS




Galda klājumā vai apgērbā var izmantot melnbaltās krāsas.


Tematiskās ballītes ideja atgādināt, ka dzīve ir mainīga un viss ir atkarīgs no attieksmes.


Trīs idejas šim vakaram:
Neparastais stāsts jeb mana pirmā diena uzņēmumā!
Šo spēli vajadzētu iekļaut vakara sākuma daļā, tās uzdevums ir veicināt radošumu, izdomājot spontānu stāstu uz vietas.
Viens dalībnieks sāk, sākot ar pozitīvo ziņu: No rīta zvanīja modinātājs, es sapratu, ka beidzot ir pienākusi mana pirmā darba diena. Nākamais turpina ar slikto ziņu: Es izberzēju acis un iekāpot čībās sapratu, ka kaķis tās ir sačurājis. Pozitīvā ziņa: telefonā man atnāca sms, lai nākot uz 10.00. Nākamais atkal turina ar slikto ziņu. Šī spēle noteikti cilvēkus atbrīvos un ļaus izsmiesieties.


Baltais un Melnais.
Pasākuma namamāte katram ļauj izvēlēties no maisiņa bumbiņu. Maisiņā ir tikai melnās un tikai baltās bumbiņas./ Tie var būt arī domino vai šaha kauliņi/. Katrs dalībnieks, kurš izvilcis attiecīgo krāsu, pastāsta attiecīgu dzīves notikumu. Notikumam nav jābūt garam. Melnajiem notikumiem galā ir jāpasaka, ko es caur šo notikumu sapratu, iemācījos.


Stafete:  Meli un patiesība.
Dalībnieki tiek sadalīti vienādās komandās. Vadītājs ir jau iepriekš sagatavojis apgalvojumus par uzņēmumu un darbiniekiem. Ir nolikti divi krēsli, uz viena krēsla ir piesprausts uzraksts - meli, uz otra - patiesība. Vadītājs lasa apgalvojumu: Mūsu uzņēmumā strādā 15 sievietes un 7 vīrieši. Pirmie komandas dalībnieki skrien un attiecīgi nosēžas uz patiesības vai melu krēsla. Vadītājs ieskaita punktu tai komandai, kura apsēdusies uz atbilstošā krēsla.


Ja ballītes ideja patīk, bet vairāk vēlies ļauties ballītei, nekā to vadīt, tad aicini palīgā mani! Izcenojumi: /pasakumu_vaditajs/cenas/

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.